سلام پسرکم؛

نمی‌دونم وقتی داری اینجا رو میخونی چند سالته و کجای این کره خاکی هستی. الان که دارم این پست رو می نویسم پشت میزم تو اداره نشستم  با یک دنیا احساسات ناشناخته و یک دنیا فکر و خیال. در حالیکه تو نزدیکترین موجود هستی به منی و پاره‌ای از وجودم. ناشناخته‌ی آشنایی هستی که در حد پرستش دوست دارم.  و در عین حال نگرانم، نگران مسئولیت مادری و لقبی که تنها چهار حرف نیست و خودش دنیاییه از تمام حرف‌ها و واژه‌های زبان‌های بشری. امیدوارم شایستگی گرفتن این عنوان رو داشته باشم.

پسرکم متاسفانه این روزها که برای من شیرین‌ترین روزهای خداست با دوره و روزهای خیلی سختی برای پدرت مصادف شده و این یکی از بزرگترین دغدغه‌های این روزهای ماست.  دیدن سختی و آشفتگی این روزهاش برای من اصلا کار ساده‌ای نیست و  نهایت تلاشم اینه که بتونم پدرت رو در شیرینی این لحظه‌ها سهیم کنم. کوچولوی من هرچند طعم خوش حضور تو با هیچ سختی و مشکلی از بین نمیره ولی بیا  بازهم از خدای مهربونی که وجود تو یکی از نشونه‌های قدرت و بزرگیشه بخواهیم که این مشکلات حل بشه تا آرامش رو در چشمای مهربونش ببینیم.  دوست دارم و دوست داریم.

نقل قول: یک زن باردار تمام معنای زندگی را با خود حمل می کند.

/ 6 نظر / 14 بازدید
مریم-مامان آوا

امیدوارم مشکلات همسر زودتر رفع بشه و جمله آخر خیلی زیبا بود

مامان ارشک

پیغام خصوصی نوشتم برات. دوباره آمدم نوشتم پیغاممو گرفتی یا نه پس چرا جواب نمی دی؟ ندیدیش؟ حیف.

ننه قدقد

نی نی جون مبارک باشه! نمی دونستم. امیدوارم زودتر مشکلات مرتفع بشه. مراقب کوچولومون باش. به زودی تو هم میای و از ژسر نازت می نویسی و مثل برق بزرگ میشه

شیرین

امیدوارم هر چه زودتر حل بشه.