اولین سفر

بالاخره طلسم اولین سفر شکسته شد و در 11 ماه و بیست و شش روزگی سام عازم شمال شد. پسر کوچولوی ما بسیار خوش سفر و خوش ذوق بود و در اولین برخورد با دریا کلی دست زد و از صدای دریا برای نانای استقبال کرد. البته همراهی خانواده شمعدانی در نگهداری سام نکته بسیار مهمی بود (از بس که من احساس مامان شفته‌گی دارم کلا). بی‌تابی‌ها هم تنها به زمان‌های طولانی ماندن در ترافیک محدود شد، آن هم 2 بار که با یک توقف کوتاه و پوشیدن دمپایی‌ها و قدم زدن برطرف می‌شد.

 

 

/ 12 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
زهرا(مامان مهتاب

خدای من چه آقائی شده این گل پسر...ایشالا همیشه به سفر.

زهرا(مامان مهتاب

در ضمن دمپائیهاش هم قشنگه مثل خودش[چشمک]

مامان آرین

وای خاله ماشالا جقدر ناز شدی و خوردنی سامی گل پسر خوش سفر ماه چه کار خوبی کردی رفتی سفر...قربون پسری برم که با صدای دریا هم نانای میکنه[ماچ]

مهشید

الهی قربون این پسر خوش سفر.سامی گلم سفر با تو یکی از بهترین سفر های زندگیم بود. کلی سر همه رو با نانای کردن و شیرین کاری هات گرم کردی. به خصوص سر خاله رو. انقدر تو راه مشغول بازی بودیم که راه رو حس نکردم. قدم زدن با تو کنار دریا برام شده زیباترین خاطره این سفر.

منصوره مامان نورا

پرین جان تولد پسر قند عسلمون مبارک . براش صحت و سلامت ارزو می کنم در سال دوم زندگیش و زیر سایه ی پرمهر شما و پدرش و خانواده ی شمعدانی :)) اولین سفر خانوادگی تون هم مبارک باشه . خوب کردی که ثبتش کردی ، این اولین سفر سه نفره با تمام سختی هاش که مطمئنم داشته ، تا ابد جزو خاطرات شیرینت خواهد موند . شادیهاتون مستدام و لبتون همیشه پرخنده .

مریم مامان آوا و نوا

یه کم تنبلی ها ! من اگه لیست سفرهایی که آوا از دو ماهگی تا یک سالگی رفته بهت بگم شاخ در میاری. تازه نوا که در بیست و دو سه روزگی رفته به اولین سفرش ! سخت نگیرید...

مامان ارشک

خیلی ناز شده پسرت. من قبلا کامنت ننوشته بودم؟

پاییز مامان آراز

پرین عزیز سلام . از این دوستی تازه شاد شدم و وقتی برای اولین بار پا به این خونه گذاشتم از دیدن عکس گل پسر شاد تر شدم . از ابراز همدردیت بینهایت ممنون . راستی من در اولین اومدنم به همه اتاق های این خونه سر زدم و بیشتر پست های قبلیتو خوندم . برای پدر و مادرت علو درجات و برای نازنین خواهرت و خودت و خونوادت بهترین آرزو ها را دارم .

لیدی جین

اسپند دود کن برای این نمک دوست داشتنی...

لیدی جین

اسپند دود کن برای این نمک دوست داشتنی...