دسته بندی آدمای دور و بر من

این دسته بندی بعد از زایمان انجام شده و شاید قابل تعمیم به شرایط مشابه هم باشد:

یک دسته آدم هایی که شرایط خاص تو را درک می کنند، به تو سر میزنند، زنگ میزنند، دوستت دارند و به هر طریقی که بشود به تو کمک می کنند، دل و زبانشان یکی است، باعث دلگرمی تو در روزهای سخت هستند و کوچکترین جمله و پیامشان سرشار از انرژی مثبت است. این آدم ها از نظر فیزیکی چه دور باشند و چه نزدیک، گرمای وجودشان کاملا احساس می شود. خودشان هم گرفتاری دارند ولی برای تو در هر شرایطی وقت دارند. خوشبختانه برای من خیلی ها در این دسته قرار گرفتند که  پیش از این اصلا انتظار نداشتم که اینجا باشند.

دسته دوم با تو بده و بستان دارند. دامنه محبتشان محدود است و با محبت خودت معادل سازی می شود البته در بیشتر موارد کمتر. زیاد نمی شود از این آدم ها توقع داشت و در اولین برخورد برای دلیل تراشی توماری از گرفتاری ها را برایت ردیف می کنند.

دسته سوم آدم هایی هستند که تو تا زمانی برایشان وجود داری که جلوی چشمشان باشی.

/ 7 نظر / 12 بازدید
شیلا مامان نیما

جانا حرف از دل ما زدی. چه خوب که تو سه ماهگی پسرت به این نتیجه رسیدی جای کلی از ضررها رو گرفتی و یا شاید افسوس خوردن ها رو. و خوشحالم که برات بیشتری ها تو دسته بندی اول اومدند. برای من بیشتری ها رفتند سوم و دوم.

شیرین

خب آدما تو شرایط سخت همدیگه رو میشناسن. از کامنتت ممنون.مرسی.

مامان آرین

امیدوارم تو دوستای دسته دوم و سومت نباشم [چشمک] خوشحالم که دوستای دسته اولت بیشترند

مامان ارشک

خدا رو شکر که دسته اول دور و برت زیادن. خداییش من خیلی حالت رو پرسیدم هاااا. منو تو گروه اول حساب کن.[نیشخند]

نسيم

نمي دونم چرا حس مي كنم مي شناسمت ( اسم پسرت و سه ماهگيش باعث شد فكر كنم يه نفري هستي كه من مي شناسم ) ولي خوب شايد بهتر باشه همينطور ناشناس بمونيم تا راحتتر بتونيم بنويسيم

مامان ارشک

خوبی؟ کجاهایی؟ تا کی مرخصی هستی؟ بری سر کار فکر کنم فعالتر بشی.[ماچ]