سنگ 5 میلیمتری من

بعد از سه ماه درد کشیدن مداوم معلوم شد این درد نفس‌گیر مربوط به سنگ صفراست. سه ماه پیش سونوگرافی انجام شد ولی ناشتا نبودم و پزشک محترم توجهی به این موضوع نداشت و احتمال سنگ صفرا رد شد. شب‌های زیادی درد شروع می‌شد و ساعت‌ها طول می‌کشید، بار اول شدت درد به اندازه‌ای بود که ساعت دو و نیم شب سام را همراه خودمان به درمانگاه بردیم، اتفاقا شب خیلی سردی بود سیزده مهر ماه. بعد از آن هم بارها و بارها نیمه شب درد میآمد و ما راهی درمانگاه و بیمارستان می‌شدیم.  می گفتند مربوط به معده و میکرب معده است، آزمایش دادیم، داروهای قویتر و قویتر استفاده کردیم ولی باز هم درد میآمد و نفس را بند میآورد. آخرین بار یکشنبه هفته پیش درد از ساعت ٩ شب تا ٩ صبح طول کشید، باز هم شب سردی بود و برف روی زمین. بالاخره بعد از انجام دو سونوگرافی و آندوسکوپی سنگ صفرا مشاهده شد و فردا جراحی لاپاراسکوپی انجام می شود. در این سه ماه شب ها استرس شروع دوباره درد بیشتر و بیشتر می شد، ساعت های طولانی در مطب ها و بیمارستان ها سپری شد، مسکن ها قویتر و قویتر شد، هزینه های زیادی صرف شد و مهمتر از همه سام کوچولوی من گاهی ساعت های بی حوصلگی و گاهی نبودن مامان را تحمل کرد. حالا دو سه روزی است که سام با طعم شیرخشک آشنا شده تا جراحی مامان انجام شود و فردا شب بدون مامان سپری شود.

پسر کوچولوی نازم تصور نبودنت در کنارم سخت است خیلی سخت حتی برای  دو روز و یک شب... نمی توانم بیشتر از این بنویسم شاید اصلا نیازی هم به نوشتن نباشد.

/ 7 نظر / 17 بازدید
مامان آرین

پرین جونم ایشالا که زودتر زودتر خوب خوب بشی برگردی پیش سامی خوشمل و ناز و عزیزم خیلی ناراحت شدم عزیزم...مراقب خودت باش میدونم دوری از سام خیلی سخته عزیزم...ولی نگران نباش اون الان زیاداز این دوری اذیت نمیشه دعایت میکنم[ماچ]

مرجان

پرین جان عزیز دلم اصلا دلتنگ و ناراحت نباش شبهای درد با اون همه سختی گذشت این دو روز و دوشب هم به امید خدا می گذره در عوض دیگه وقت و بی وقت درد نمی کشی سامی عزیزم هم می دونم خیلی مرد شده و تحمل می کنه و عزیزان مهربونی در کنارت هستند که می تونی با خیال راحت سامی گلم رو بهشون بسپاری. برات از صمیم دل آرزوی سلامتی و ارامش دارم.می بوسمت عزیز دلم نگران هیچ چیزی نباش[بغل][گل][گل][گل]

هنا

عزیزم چقدر سختی کشیدی. شکر خدا که علت مشخص شده. این دوروز هم میگذره ایشالله. سامی هم توی این مدت مردتر میشه مطمئن باش. خوشحالم که به شیر خشک هم عادت کرده، نگرانش نباش بچه ها خیلی قوی هستند. مامانها هم باید به خاطرشون طاقت بیارن دیگه.

مامان ارشک

خدارو شكر بالاخره علت رو فهميدن. زود خوب مي شي و مياي. اون يك شب هم مطمئن باش تو بيشتر از سام اذيت مي شي. ما بيشتر از بچه ها وابسته هستيم.

شیرین

امیدوارم عمل آسونی باشه منتظر خبر سلامتیت هستم